ESPAÑA TRAINING CAMP 2011


Zatoka Giverola

Zatoka Giverola

Virtualtrener organizuje 10-dniowe zgrupowanie w Hiszpanii na Costa Brava. Training Camp odbędzie się w dniach 10-20 marca 2011 roku. Miejsce pobytu to Tossa de Mar, miejscowość położona nad samym Morzem Śródziemnym.

Zakwaterowanie uczestników zgrupowania będzie miało miejsce w 3-gwiazdkowym hotelu Giverola, z pełnym i bardzo urozmaiconym wyżywieniem (śniadanie, lunch sportowy, kolacja). Istnieje możliwość zabrania ze sobą partnera/partnerki, dziecka czy znajomego, który nie będzie trenował na rowerze. Hotel gwarantuje dla takich osób (i trenujących również) mnóstwo atrakcji, m.in. wieczorne show na scenie oraz dzienne zajęcia np. aerobic, pilates, gimnastyka wodna, siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka, strzelanie z łuku, dostęp do siłowni, sauny, basenu itd.

Jeśli chodzi o kwestie treningowe, to rower można wziąć ze sobą albo też wypożyczyć go na miejscu w atrakcyjnej cenie (najnowsze modele Scott`a, zarówno MTB jak i szosa).

Virtualtrener gwarantuje pełną opiekę trenerską oraz indywidualne plany treningowe dla każdego uczestnika przez cały okres zgrupowania. Na miejscu mamy możliwość poruszania się po pięknych szosach w zróżnicowanym terenie. Temperatura w tym okresie roku wynosi ok. 20 stopni Celsjusza.

Po dobrze przepracowanym zgrupowaniu i odpowiednim odpoczynku, można zaczynać sezon wyścigowy w Polsce. Training Camp stanowi idealne przygotowanie przed pierwszymi zawodami. Będzie możliwe nie tylko dopracowanie bazy tlenowej w komfortowych warunkach, ale również praca nad wytrzymałością siłową na wymagających hiszpańskich szosach.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Klikając na poniższy obrazek można przejść do naszej pełnej oferty zgrupowania w PDF (4MB):

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s