Super tabletki odchudzające


Grubasy

Temat niekoniecznie dla kolarzy bo w taką pogodę na rowerze ciężko jest przytyć… ale zacytuję dla innych czytelników naszego bloga….

Tekst pochodzi z pewnego forum:

Pewien lekarz kiedyś niezłą anegdotę mi opowiedział na temat tabletek na odchudzanie. Ze o wszem są świetne tabletki na odchudzanie . Opakowanie zawiera 200 tabletek . Nie połyka się ich . Ale należy rozsypać je na podłodze a następnie powyzbierać schylając się i wyprostowując za każdym razem po każdą tabletkę osobno . Należy je stosować 3 razy dziennie aż do odchudzenia. 🙂
Spodobał mi się bardzo ten tekst bo ośmiesza wszystkie popularne Therma cośtam, X cośtam…. etc.

Co gorsza są pseudo „dietetycy”, którzy zapisują ludziom takie preparaty. Eh :/

Ludzie chcą wiele rzeczy osiągnąć metodą łatwą szybką i przyjemną… a takie metody niestety nie istnieją jeśli mowa o odchudzaniu. Jeśli przez 10 lat nie dbałeś o sylwetkę, zdrowie i jadłeś co popadnie i ile mogłeś pomieścić to nie możesz się łudzić, że w tydzień czy miesiąc zrzucisz ten 20 kilogramowy balast – lenistwa, obżarstwa i słabości charakteru.

Jeśli myślisz, że to możliwe – odwiedź sklep z suplementami tam „doradcy” mający pojęcie o dietach i odchudzaniu takie jak ja o lotach międzygalaktycznych odeślą cię do domu z zakupami obiecując, że efekt będzie szybki podobny jak odchudzenie portfela.

Na naiwności ludzkiej bazują producenci super mega skutecznych preparatów – pigułek odchudzających. Nie potrafię tego zaakceptować, tak samo jak nie rozumiem szału wokół diety Ducana… no ale to temat na inny wpis.

Super Skuteczne Pigułki odchudzające

Super Skuteczne Pigułki odchudzające

Powyżej przykładowa reklama – oczywiście dystrybutorzy starają się bardziej i dłużej przygotowują obrazki w Photoshopie… ale sens mniej więcej ten sam…

Tymczasem pozdrawiamy i smacznego zdrowego obiadu życzę bo zaraz mamy przerwę obiadową.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s