Oskar Pluciński ostatnie wyniki


Oskar Pluciński Puchar Polski w Piechowicach 19 czerwca  - 2 mce by virtualtrener.com

Oskar Pluciński Puchar Polski w Piechowicach 19 czerwca - 2 mce by virtualtrener.com

19 czerwca 2010r. Oskar Pluciński kolejny raz wywalczył miejsce na podium. Podczas Pucharu Polski w Piechowicach pokonał 58 kilometrową trasę,  którą ukończył na miejscu 2. Udało mu się pokonać prawie całą polską czołówkę kolarzy górskich, co z pewnością nie jest łatwe . To kilka słów Oskara na temat wyścigu:

„W sobotę (19 czerwca) wystartowałem w czwartej edycji Pucharu Polski w maratonie. Tym razem zawitałem do Piechowic, gdzie Pan Maciej Grabek przygotował dla nas trasę godną Pucharu Polski. Na starcie stanęła cała polska czołówka kolarzy górskich. Nasz wyścig był rozgrywany na dystansie 58km, gdzie przewyższenia wynosiły 1200 metrów. Od startu mieliśmy do pokonania 10-cio kilometrowy podjazd. Po pierwszym podjeździe było wiadomo kto będzie liczył się w walce o miejsca na podium. Starałem się pilnować kolegów i nie „wytykać” nosa na przód 😉 Na 15km Michał Kowalczyk złapał gumę, więc jedynym rywalem o zwycięstwo pozostał Rafał Suszko. Cały maraton jechaliśmy razem, kiedy to 5km przed metą Rafał postanowił zaatakować. Z metra na metr powiększał swoją przewagę, która na mecie wyniosła 1min40sek. Wyścig ukończyłem na 2 miejscu w kat. M1 oraz 3 open.”

Oskar Pluciński Chodzież - Thule Cup 20 czerwca 2010 - 1 mce by virtualtrener.com

Oskar Pluciński Chodzież - Thule Cup 20 czerwca 2010 - 1 mce by virtualtrener.com

2 miejsce to nie koniec sukcesów Oskara. Zaledwie dzień po wyścigu w Piechowicach, wystartował w Chodzieżu. Zawody zakończył z jeszcze lepszym wynikiem, gdyż zajął miejsce 1. Wygrana Oskara nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, w końcu jest świetnym kolarzem. To krótki opis Oskara o wyścigu:

„Dzień po maratonie w Piechowicach postanowiłem wystartować w Chodzieży i walczyć w Pucharze Wielkopolski. Wyścig ten potraktowałem treningowo jako dobre przygotowanie do Mistrzostw Polski. Niestety wyścig nie cieszył się dużą frekfencją, gdyż na starcie zabrakło najlepszych kolarzy z Wielkopolski. Od startu narzuciłem swoje tempo, wypracowując minutową przewagę nad drugim zawodnikiem. Do końca wyścigu jechałem „swoje” aby zaliczyć kolejne zwycięstwo w tym sezonie 😉 W piątek wyjeżdżam na zgrupowanie do Polanicy Zdrój gdzie będę pracował nad wytrzymałością i siłą. Do zobaczenia w Nałęczowie ;)”

Gratulacje! grupa VTEAM życzy powodzenia w kolejnych wyścigach.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s