Adam Galman Bike Adventure Jelenia Góra 2 – 4 lipca 2010 – 2 mce w kategorii w klasyfikacji generalnej


Adam Galman Bike Adventure Jelenia Góra 2 - 4 lipca 2010 - 2 mce w kategorii w klasyfikacji generalnej by virtualtrener.com

Adam Galman Bike Adventure Jelenia Góra 2 - 4 lipca 2010 - 2 mce w kategorii w klasyfikacji generalnej by virtualtrener.com

Kolejny genialny popis Adama. W dniach od 2 do 4 lipca 2010 r. brał udział w wyścigu Bike Adventure. W zawodach zajął bardzo dobre bo aż 2 miejsce. Należy zauważyć, że gdyby nie pechowe wydarzenie, które miało miejsce na trasie Adam zapewne byłby pierwszy. Jednak nie powinien czuć się zawiedziony, gdyż o tak wysokich notach niejeden kolarz może jedynie pomarzyć. Oto co sam Adam ma do powiedzenia:

“…Noga dobrze podawała i generalnie jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego etapu(…)Na podjazdach odjeżdżałem konkurencji! Co ciekawe przewagę na podjazdach wypracowywałem kadencją miękką a nie twardym przełożeniem…”

Adamowi życzymy by kolejnym razem „pechowe wypadki” mijały go na trasie szerokim łukiem, a innym kolarzom sukcesów takich, jakie osiąga Adam!

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s